O nás

O nás

Potřebujete si zařídit něco důležitého, máte domluvenou neodkladnou schůzku, plány na večer, nebo chcete jet tak vyrazit ven, bez starosti o děti? Volejte tetu z Happy Patatýtu! :)

hlidani deti

Proč právě Happy Patatýt?

  1. VŠUDE DOBŘE, ALE DOMA NEJLÉPE :)...To my dobře víme a proto přijdeme až k Vám domů, dítě je tedy v prostředí svého domova, nebo Vámi určeném prostředí, aby se cítílo co nejlépe.

  2. PÁNEM ČASU JSTE VY  - Vy sami si volíte množství času, který náš animátor s Vaším dítětem stráví nad dobu, určenou pro hlídání (viz. balíčky).

  3. V PONDĚLÍ I V NEDĚLI, PATATÝTI PŘIJELI - Vše je sjednáno na základě předběžné domluvy, tudíž fungujeme kterýkoliv den v týdnu.

  4. HLÍDÁNÍ, NA KTERÉ SE NEZAPOMÍNÁ...Tohle je naše motto, proto vytvoříme program na základě přání, potřeb a zájmů  Vás a Vašeho dítěte. S Patatýtem se fantazii meze nekladou, proto u nás hlídají třeba i princezny! Nebo byste chtěli například ovečku Shaun či myšku Minnie? Animátoři přijedou v kostýmu, který si sami vyberete. (viz. Kostýmy)*

  5. JAKO PRO KRÁLE MIROSLAVA - Program "na míru" je naší předností, můžete si zvolit jak klidnější průběh hlídání, tak program plný zábavy a skotačení, podporující fantazii Vašeho dítěte. K dispozici jsou různé druhy balíčků, kde si sami zvolíte, jak o Vaše díte bude postaráno.

  6. PRÁCE VŠEHO DRUHU - Například při nočním či večerním hlídání se postáráme i o běžné rutinní činnosti, na které je Vaše dítě zvyklé, tzn. nachystání večeře, společný úklid, procházka, čištění zoubků, koupel či pomoc s domácímí úkoly. Zajišťujeme také služby kontroly bubáků pod postelí, uložení do postýlky a předčítání pohádek.

  7. A PROČ TETU Z PATATÝTU? Naše animátory vybíráme na základě přísných kritérií a prošli speciálním firemním školením. Garance zábavy je tedy zaručena.

 

*Doporučujeme vybírat kostýmy jednodušších stříhů a rozměrů, jako je např.: Kostým princezny, žabáka, ovečky Shaun, aj. (viz. Kostýmy)

 Služba hlídání dětí je pro děti od 3 let. Více se dočtete v podmínkách u jednotlivých balíčků - Klasické hlídání a Hlídání Patatýt extra.


Najdete nás i na Facebooku

Novinky

Akce na PROSINEC 2017

Akce na PROSINEC 2017

V prosinci si stavět sněhuláka nemusíte, přijede až k Vám!
více informací
Mikuláš s Patatýtem opět naděluje!

Mikuláš s Patatýtem opět naděluje!

A je to tady! Již opět můžete objednávat Mikuláše, čerta a anděla až k Vám domů.
více informací
Akce na ŘÍJEN 2017

Akce na ŘÍJEN 2017

Chcete mít veselého Mimoně i u Vás na oslavě? S Patatýtem můžete a dokonce se SLEVOU 20%!!!
více informací
Happy Patatýt