Co umíme

Co umíme

Společnost Happy Patatýt je tady od toho, aby Vaše oslava byla úžasná. Děti oslavy milují a Vaše spokojené reakce nás utvrzují v tom, že si děti takové zážitky opravdu dlouho pamatují. Dětská tematická párty s animátory v kostýmech je přesně to, co děti chtějí. A my to víme :-)

Pro děti jsme schopní všeho a naše možnosti jsou téměř neomezené. Chcete uspořádat narozeninovou párty, oslavu pěkného vysvědčení, nebo doplnit firemní či rodinnou akci programem pro děti? Přijedeme k Vám a zařídíme to. Pokud byste rádi něco speciálního, i v tom Vám rádi vyjdeme vstříc. Po konzultaci s našimi specialisty Vám sestavíme akci na klíč dle vlastního přání.

Dále pro Vás chystáme rozšíření do oblasti hlídání dětí, které bychom chtěli spojit částečně s animačními programy, aby, když se jdete bavit Vy, měly o zábavu postaráno i Vaše děti. Dalším směrem, kterým se hodláme vydat je pořádání příměstských táborů, se zaměřením například na tanec (programový manager je mistr světa a republiky v latinskoamerických tancích) a jiné pohybové aktivity. Zatím je naše působnost omezena na oblast Ostravy a Moravskoslezského kraje, ale v blízké době plánujeme rozšíření do většiny krajských měst v České republice. 

Pokud tedy chcete udělat dětem radost, vidět úsměv na jejich tvářích a poskytnout jim nezapomenutelné zážitky, neváhejte se ozvat, jsme tu pro Vás.


Najdete nás i na Facebooku

Novinky

Akce na PROSINEC 2017

Akce na PROSINEC 2017

V prosinci si stavět sněhuláka nemusíte, přijede až k Vám!
více informací
Mikuláš s Patatýtem opět naděluje!

Mikuláš s Patatýtem opět naděluje!

A je to tady! Již opět můžete objednávat Mikuláše, čerta a anděla až k Vám domů.
více informací
Akce na ŘÍJEN 2017

Akce na ŘÍJEN 2017

Chcete mít veselého Mimoně i u Vás na oslavě? S Patatýtem můžete a dokonce se SLEVOU 20%!!!
více informací
Happy Patatýt