Kostýmy

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

Již klasická, původně starofrancouzská pohádka, byla díky zpracování ve studiích Disney proslavena natolik, že jako první kreslený film v historii udílení Oscarů byla nominována na Oscara za nejlepší film a oceněna za nejlepší píseň a hudbu.

A věřte nám, naše Kráska zvíře stoprocentně zachrání. :)

Tato dvojice animátorů a jejich program je vhodný pro děti od 4 let v počtu 6 a více. Lze zvolit i možnost samostatného kostýmu Krásky nebo zvířete a kombinovat jej s jinými kostýmy v nabídce.

Žabí princ

Žabí princ

Lidová pohádka z rozsáhlé sbírky bratří Grimmů a k tomu tento zábavný kostým. Kostým je veselý a barevný (zelená barva je příjemná pro oči :-)), takže ideální kombinace na dětskou oslavu.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.Kovboj

Kovboj

Kdo by neznal drsné honáky dobytka, kteří si probíjejí cestu se svými stády, napříč Divokým Západem. Ale náš kovboj takový úplně není. Při pohledu na něj se dětem spíše vybaví nejoblíbenější hračka z Disneyovské pohádky Toy story – Příběh hraček, a to kovboj Woody, který se vydává zachránit kolegu Buzze Rakeťáka. A velké dobrodružství může začít.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Indiánky, či jiným kostýmem z nabídky.

Indiánka

Indiánka

Pocahontas, Rybana či Nšoči… indiánky, které všichni známe. V kombinaci s Kovbojem z toho bude krásná tematická párty z Divokého Západu, kde jsou ovšem samí kladní hrdinové.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Kovboje, či jiným kostýmem z nabídky.Princezna

Princezna

Klasická pohádková postava, ať už je šíleně smutná, se zlatou hvězdou na čele, Krasomila, Růženka či Fiona. Tento kostým máme v několika variantách a tak je možné jej použít samostatně, nebo v mnoha kombinacích, třeba s Žabím princem, Rytířem nebo samozřejmě s Princem.

Princ

Princ

Stejně jako princezna, je princ nejklasičtější ze všech klasických pohádkových postav, ať už se jmenuje Velen, Miroslav, Bajaja nebo Krasoň.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.Rytíř

Rytíř

Rytířské souboje a klání přímo u Vás doma? Ne, nebojte se, nic Vám nehrozí. Jen snad množství zábavy a spousta spokojených dětí. Stejně jako si sir Lancelot zasloužil srdce Guinevry, náš Rytíř si zcela jistě zaslouží pozornost dětí. A hry, které si společně zahrají, navodí tu pravou rytířskou atmosféru.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.

Pirát

Pirát

Piráti kdysi děsili námořníky všech zemí, kteří se plavili za obchodem do cizích krajin. Náš pirát je úplně jiný, neděsí, ale baví, směje se s dětmi a jediné, co připomíná staré pirátské časy, je zábavná honba za pokladem, kterou společně s dětmi uspořádá.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Zvonilky, či jiným kostýmem z nabídky.Ovečka Shaun

Ovečka Shaun

Tato rozpustilá a zvídavá ovečka, která je vlastně beránek :-), spatřila světlo světa v roce 2007 a od té doby si ji oblíbili dětští diváci po celém světě. A my jsme rádi, že Vám tento kostým můžeme nabídnout a věříme, že si jej děti během chvilky zamilují.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s jiným kostýmem z nabídky.

Víla Zvonilka

Víla Zvonilka

V současnosti velmi oblíbená pohádková postavička z Hvězdné roklinky z dílen Walta Disneyho, je roztomilým ztělesněním magie, zejména v příbězích o Petru Panovi. Tento krásný kostým, podtrhující vílí lehkost a jemnost, je oblíbený zejména u malých holčiček a je k dispozici i pro Vaši oslavu.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s  jiným kostýmem z nabídky.Spiderman

Spiderman

Peter Parker, jako nepřemožitelný pavoučí muž, baví své fanoušky již od šedesátých let minulého století a jeho kousky byly několikrát zfilmovány. Dokonce se objevil také v hlavní roli v muzikálu na slavné Broadwayi a jeho komiksové zpracování je známé po celém světě. Naši animátoři sice jeho superschopnosti nemají, ale jejich superschopnost bavit děti vykouzlí úsměvy na tvářích nejednoho dítěte, a to i bez pavučin.Najdete nás i na Facebooku

Novinky

ŘÍJNOVÁ AKCE

ŘÍJNOVÁ AKCE

Chcete mít veselého Mimoně i u Vás na oslavě? S Patatýtem můžete a dokonce se SLEVOU 20%!!!
více informací
Happy Patatýt