Kostýmy

Kráska a zvíře

Kráska a zvíře

Již klasická, původně starofrancouzská pohádka, byla díky zpracování ve studiích Disney proslavena natolik, že jako první kreslený film v historii udílení Oscarů byla nominována na Oscara za nejlepší film a oceněna za nejlepší píseň a hudbu.

Tato dvojice animátorů a jejich program je vhodný pro děti od 4 let v počtu 6 a více. Lze zvolit i možnost samostatného kostýmu Krásky nebo zvířete a kombinovat jej s jinými kostýmy v nabídce.

Žabí princ

Žabí princ

Lidová pohádka z rozsáhlé sbírky bratří Grimmů a k tomu tento zábavný kostým. Kostým je veselý a barevný (zelená barva je příjemná pro oči :-)), takže ideální kombinace na dětskou oslavu.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.Kovboj

Kovboj

Kdo by neznal drsné honáky dobytka, kteří si probíjejí cestu se svými stády, napříč Divokým Západem. Ale náš kovboj takový úplně není. Při pohledu na něj se dětem spíše vybaví nejoblíbenější hračka z Disneyovské pohádky Toy story – Příběh hraček, a to kovboj Woody, který se vydává zachránit kolegu Buzze Rakeťáka. A velké dobrodružství může začít.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Indiánky, či jiným kostýmem z nabídky.

Indiánka

Indiánka

Pocahontas, Rybana či Nšoči… indiánky, které všichni známe. V kombinaci s Kovbojem z toho bude krásná tematická párty z Divokého Západu, kde jsou ovšem samí kladní hrdinové.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Kovboje, či jiným kostýmem z nabídky.Princezna

Princezna

Klasická pohádková postava, ať už je šíleně smutná, se zlatou hvězdou na čele, Krasomila, Růženka či Fiona. Tento kostým máme v několika variantách a tak je možné jej použít samostatně, nebo v mnoha kombinacích, třeba s Žabím princem, Rytířem nebo samozřejmě s Princem.

Princ

Princ

Stejně jako princezna, je princ nejklasičtější ze všech klasických pohádkových postav, ať už se jmenuje Velen, Miroslav, Bajaja nebo Krasoň.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.Rytíř

Rytíř

Rytířské souboje a klání přímo u Vás doma? Ne, nebojte se, nic Vám nehrozí. Jen snad množství zábavy a spousta spokojených dětí. Stejně jako si sir Lancelot zasloužil srdce Guinevry, náš Rytíř si zcela jistě zaslouží pozornost dětí. A hry, které si společně zahrají, navodí tu pravou rytířskou atmosféru.

Kostým je možné použít samostatně nebo v kombinaci s některou z Princezen, či jiným kostýmem z nabídky.

Pirát

Pirát

Piráti kdysi děsili námořníky všech zemí, kteří se plavili za obchodem do cizích krajin. Náš pirát je úplně jiný, neděsí, ale baví, směje se s dětmi a jediné, co připomíná staré pirátské časy, je zábavná honba za pokladem, kterou společně s dětmi uspořádá.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmem Zvonilky, či jiným kostýmem z nabídky.Ovečka Shaun

Ovečka Shaun

Tato rozpustilá a zvídavá ovečka, která je vlastně beránek :-), spatřila světlo světa v roce 2007 a od té doby si ji oblíbili dětští diváci po celém světě. A my jsme rádi, že Vám tento kostým můžeme nabídnout a věříme, že si jej děti během chvilky zamilují.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s jiným kostýmem z nabídky.

Víla Zvonilka

Víla Zvonilka

V současnosti velmi oblíbená pohádková postavička z Hvězdné roklinky z dílen Walta Disneyho, je roztomilým ztělesněním magie, zejména v příbězích o Petru Panovi. Tento krásný kostým, podtrhující vílí lehkost a jemnost, je oblíbený zejména u malých holčiček a je k dispozici i pro Vaši oslavu.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s  jiným kostýmem z nabídky.Spiderman

Spiderman

Peter Parker, jako nepřemožitelný pavoučí muž, baví své fanoušky již od šedesátých let minulého století a jeho kousky byly několikrát zfilmovány. Dokonce se objevil také v hlavní roli v muzikálu na slavné Broadwayi a jeho komiksové zpracování je známé po celém světě. Naši animátoři sice jeho superschopnosti nemají, ale jejich superschopnost bavit děti vykouzlí úsměvy na tvářích nejednoho dítěte, a to i bez pavučin.

Anna a Elsa

Anna a Elsa

Kdo by neznal film Ledové království, inspirovaný pohádkou Sněhová královna od Christiana Andersena? Tento fantastický pohádkový příběh o lásce dvou sester, chytl za srdce nejednoho diváka a rozverná Anna a krásná Elsa, která má v rukávu pár ledových kouzel,  mohou přijít i k Vám na oslavu.

Kostým Anny a Elsy lze objednat samostatně, výběrem jedné z nich, nebo společně či v kombinaci s kostýmem Olafa, nebo jiným kostýmem z naší nabídky.Spongebob

Spongebob

Spongebob SquarePants je hlavní hrdina amerického animovaného televizního seriálu, vytvořeného mořským biologem a animátorem Stephenem McDannell Hillenburgem. Tato veselá, hravá a optimistická mořská houba, která ze všeho nejraději pouští bubliny, přinese mnoho zábavy ze Zátiší Bikin, až k Vám.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s  jiným kostýmem z naší nabídky.

 

Mimoň

Mimoň

Původně mrňaví, žlutí pidižvíci z animovaných hitů Já, padouch i Já, padouch 2 se v roce 2015 stali předmětem pro vlastní film Mimoni, a dnes jsou pro své radostné povahy a vtipná gesta známí po celém světě. Díky Happy Patatýtu se jeden velký Mimoň může od své rošťácké party odrhtnout a přijít rozdávat smích i k Vám.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s jiným kostýmem z nabídky, napříiklad s rošťákem Spongebobem či zvídavou ovečkou Shaun, aj.

 Mickey a Minnie

Mickey a Minnie

Mickey Mouse, známý také jako myšák Mickey, je skoro 90ti letá, známá kreslená postavička z dílny Walta Disneyho, která byla vytvořena 15. května 1928. Mickey Mouse i Minnie vystupovali v celé řadě kreslených filmů a příběhů a proto jsou na vystupování jižý zvyklí a předvedou vám pořádnou show.

Tuto dvojici lze zvolit společně nebo samostatně, či je kombinovat s jinými kostýmy v nabídce.

Olaf

Olaf

Jako sněhulák milující léto, je Olaf jednou z nejvtipnějších a nejoblíbenějších postav z filmu Ledové království. Tento magický sněhuláček díky královně Else už nemusí být jen v zimě a mrazu, díky kouzlu si totiž může užívat i vytouženého sluníčka. A proto si jej můžete pozvat i do tepla Vašeho domova a Olaf Vám zaručí nezapomenutelný zážitek.

Kostým lze použít samostatně, ale také v kombinaci s kostýmy Anny či Elsy, či jiným kostýmem z nabídky. 

 Mikuláš, čert a anděl

Mikuláš, čert a anděl

Každý rok na sv. Mikuláše obchází děti známa trojice - Svatý Mikuláš, anděl a čert. I u nás si můžete zajistit tento nevšední zážitek pro Vaše děti, protože v Happy Patatýtu také sídlí moudrý Mikuláš,čertík Bubucifer i milý andělíček. A všichni již čekají na děti, které by mohli odměnit. 

Tuto trojici kostýmu lze zakoupit v rámci Mikulášského programu, nebo lze kostýmy využít samostatně či v kombinaci s jinými kostýmy dle naší nabídky.

 

Baymax

Baymax

Tento  roztomilý "nafukovací" zdravotní robot Baymax je nejlepším kamarádem hlavního hrdiny Hira ve filmu Velká šestka. O přátelství s tímto skvělým robotem sní nejedno dítě a nyní může příjít i k Vám! Tento jedinečný kostým je nově k dispozici a připraven rozdávat radost. Dinosaurus

Dinosaurus

Ano! Dinosauři ještě nevyhynuli. A můžou se objevit i u Vás doma, ale nebojte se, náš hodný dinosaur Happy-Rex je skvělým parťákem na oslavě, se kterým si užijete spoustu zábavy. Tento kostým je velmi oblíbený u klučičích oslav a je často využivaný pro oslavy s větším počtem dětí. Tak vzhůru do pravěku!Najdete nás i na Facebooku

Novinky

A co Vaše děti, byly letos hodné?

A co Vaše děti, byly letos hodné?

Objednejte si Mikulášskou návštěvu přímo k Vám domů.
více informací
Hledáme animátory

Hledáme animátory

Hledáme nové posily do našeho týmu
více informací
Happy Patatýt